Waar elke kind vlerke kry om te vlieg en wortels om te groei/Where every child gets wings to fly and roots to grow

Gr. R

  • Kalinka Niemand
  • Marüel Linström
  • Ané van Aardt
  • Reinette Esser

– – –

Gr. 1

  • Mairnda Niemann
  • Ina Beeken
  • Elzaan Prinsloo
  • Mariza Heymans
  • Lucia Boshoff
  • Erika Botha

– – –

Gr. 2

  • Valma Strydom
  • Annazel Taljaard
  • Marlene Pretorius
  • Mariesa Matthee
  • Joey van den Berg
  • Ilse Pierneef

– – –

Gr. 3

  • Erna Lemmer
  • Ronel Lindeque
  • Karien Pieters
  • Monique Steyn
  • Mathilda Griesel
  • Melissa van Rooyen

– – –

SPO

  • Lynette Oosthuizen

– – –

Gr. 4

Afrikaans Huistaal:
Me. Karien Pieters

English Home Language:
Me. Beryl van der Merwe

Afrikaans Additional Language:
Me. Esmeralda Venter

English Additional Language:
Me. Margitt Labuschagne

Wiskunde / Maths:
Me. Ina Beeken / Mnr. Heino De Jong

Natuurwetenskap & Tegnologie / Natural Science & Technology:
Me. Elinda Raath

Sosiale Wetenskap (Gesk) / Social Science (Hist):
Mnr. Michael Brummer

Sosiale Wetenskap (Geo) / Social Science (Geo):
Mnr. Michael Brummer

Kuns & Kultuur / Arts & Culture:
Me. Carmien van Loggerenberg

Lewensorientering (PSW) / Life Skills (PSW):
Graadvoogde

LO (Dogters/Girls) / LO (Seuns/Boys):
Me. Bets-Mari Taljaard / Mnr. Louis Van Dyk

Taalvaardigheid / Language Proficiency:
Mnr. Johan Van Loggerenberg / Me. Margitt Labuschagne

– – –

Gr. 5

Afrikaans Huistaal:
Me. Odette du Preez

English Home Language:
Me. Beryl van der Merwe

Afrikaans Additional Language:
Me. Esmeralda Venter

English Additional Language:
Me. Carla Van Dyk

Wiskunde / Maths:
JD Steyn / Mnr. Heino De Jong

Natuurwetenskap & Tegnologie / Natural Science & Technology:
Mnr. Johan van Loggerenberg

Sosiale Wetenskap (Gesk) / Social Science (Hist):
Mnr. Morne Lindeque

Sosiale Wetenskap (Geo) / Social Science (Geo):
Mnr. Morne Lindeque

Kuns & Kultuur / Arts & Culture:
Me. Carmien van Loggerenberg

Lewensorientering (PSW) / Life Skills (PSW):
Graadvoogde

LO (Dogters/Girls) / LO (Seuns/Boys):
Me. Bets-Mari Taljaard / Mnr. Louis Van Dyk

Taalvaardigheid / Language Proficiency:
Mnr. Morne Lindeque

– – –

Gr. 6

Afrikaans Huistaal:
Me. Corma Putter

English Home Language:
Me. Beryl van der Merwe

Afrikaans Additional Language:
Me. Esmeralda Venter

English Additional Language:
Me. Jacolise Cronje

Wiskunde / Maths:
Me. Anri Kleynhans / Mnr. Heino De Jong

Natuurwetenskap & Tegnologie / Natural Science & Technology:
Me. Charlene Jordaan

Sosiale Wetenskap (Gesk) / Social Science (Hist):
Mnr. Johan Pieters

Sosiale Wetenskap (Geo) / Social Science (Geo):
Mnr. Vian Grace

Kuns & Kultuur / Arts & Culture:
Me. Carmien van Loggerenberg

Lewensorientering (PSW) / Life Skills (PSW):
Graadvoogde

LO (Dogters/Girls) / LO (Seuns/Boys):
Me. Sara-Lee Gibley/ Mnr. Louis Van Dyk

Taalvaardigheid / Language Proficiency:
Me. Marie Jankowitz

 

– – –

Gr. 7

Afrikaans Huistaal:
Me. Marie Jankowitz

English Home Language:
Me. Beryl van der Merwe

Afrikaans Additional Language:
Me. Esmarelda Venter

English Additional Language:
Me. Amanda Hamman

Wiskunde / Maths:
Me. Helloise Oosthuizen

Natuurwetenskap (NWT) / Natural Science (NST):
Mnr. Andre Schutte

Sosiale Wetenskap (Gesk) / Social Science (Hist):
Mnr. Erno Raath

Sosiale Wetenskap (Geo) / Social Science (Geo):
Me. Karin Black

Kuns & Kultuur (Visueel) / Arts & Culture (Drama):
Me. Charlene Jordaan / Mnr. Heino De Jogh

Lewensorientering (PSW) / Life Skills (PSW):
Graadvoogde

LO (Dogters/Girls) / LO (Seuns/Boys):
Me. Sara-Lee Gibley/ Mnr. Louis Van Dyk

Ekonomiese Bestuurswetenskap (EBW)/ Economical and Management Science(EMS):
Mnr. Louis Van Dyk

Tegnologie / Technology:
Mnr. Johan Pieters